Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Zamiatanie ulic: Centrum – Os. Kolejarz i Stare Tarnowice

01 września, 2021

W dniach od 1 do 4 września planowane jest mechaniczne oczyszczanie wskazanych placów i jezdni  gminnych w w/w dzielnicach.  Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych placach i jezdniach o zmianę miejsc postojowych
w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można wykonać oczyszczanie.  

Oczyszczanie  placów i jezdni w dzielnicach:  Centrum – Os. Kolejarz i Stare Tarnowice będzie realizowane wg następującego harmonogramu:

 

  1. dzielnica Centrum – oś. Kolejarz w nocy z 01/02 września 2021r.

Dolomitów, Kierunkowa, Kolejarzy, Konduktorska, Maszynistów, Nowa, Semaforowa, Staszica, Sygnałów, Szczęść Boże, Torowa, Trakcyjna.

 

  1. dzielnica Stare Tarnowice w nocy z 03/04 września 2021r.

Bałkańska, Doniecka, Duńska, Estońska, Fińska, Hipoteczna, Hiszpańska, Litewska, Miedziana, Niedziałkowskiego, Norweska, Opatowicka, Pomorska, Skrzypczyka, Szczygłów, Śniadeckiego, Węgierska, Wyszyńskiego – boczna do przedszkola.

 

Uwaga !!! W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy. 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).