Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Zamiatanie ulic: os. Wojska Polskiego i Opatowice

25 sierpnia, 2021

W dniach od 25 sierpnia do 28 sierpnia planowane jest mechaniczne oczyszczanie wskazanych placów i jezdni  gminnych w w/w dzielnicach.  Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych placach i jezdniach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można wykonać oczyszczanie.  

Harmonogram:

  1. dzielnica Centrum – oś. W. Polskiego w nocy z 25/26 sierpnia 2021r.

3-go Pułku Ułanów, Bema, Bończyka, Bystrama, Chmielewskiego, Curie-Skłodowskiej, Graniczna, Hallera, J. Opolskiego, Klonowa, Korczaka, Krasickiego, Kruszcowa, Łowiecka, Monte Casino, Okrzei, Św. Katarzyny, Świdra, Tatrzańska, Towarowa, W. Polskiego.

  1. dzielnica Opatowice w nocy z 27/28 sierpnia 2021r.

Górnośląska, Sielanka, Skarżyńskiego, Wiejska, Wiśniowa.

Uwaga !!!

W przypadku niesprzyjającej pogody np. opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności zamiatanie będzie przesunięte na kolejny dzień roboczy.

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).