Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Zamiatanie ulic: Strzybnica, Rybna i Opatowice

22 czerwca, 2021

W dniach od 23 do 26 czerwca 2021r. planowane jest mechaniczne oczyszczanie wskazanych placów i jezdni  gminnych w w/w dzielnicach.  Prosimy mieszkańców parkujących samochody na niżej wymienionych placach i jezdniach o zmianę miejsc postojowych w okresie planowanych prac, aby w sposób szybki i sprawny można wykonać oczyszczanie.  

infografika - zamianie ulic

Oczyszczanie  placów i jezdni w dzielnicach:  Strzybnica, Rybna i Opatowice będzie realizowane wg następującego harmonogramu:

  1. dzielnica Strzybnica w nocy z 23/24 czerwca 2021r.

A.Krajowej + dojazd do Stadionu, Dębowa, Grabowa, Hagera, Husarska, Karłowicza, Kombatantów, K. Paryskiej, Kossaka, Kościelna, Kraszewskiego, Kuncewiczowej, Pionierska, Proletariacka, Prusa, Pułaskiego, Rowickiego, Solskiego, Strawińskiego, Strzybnicka, Ściegiennego, Zawiszy.

  1. dzielnica Rybna w nocy z 25/26 czerwca 2021r.

Czołgistów, Dymarska, Laryszowska, Liściasta, Lotników, Łowna, Paderewskiego, Polarna, Racławicka, Sempołowskiej, Sorychty, Szymanowskiego, Tołstoja, Tuwina, Wodna.

  1. dzielnica Opatowice w nocy z 25/26 czerwca 2021r.

Górnośląska, Sielanka, Skarżyńskiego, Wiejska, Wiśniowa.

 

Uwaga !!! W przypadku niesprzyjającej pogody np. intensywnych opadów deszczu oraz nieprzewidzianych okoliczności oczyszczanie zostanie przesunięte na kolejny dzień roboczy. 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).