Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zapraszamy do tworzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta

04 września, 2023

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami, lokalnymi partnerami społecznymi i gospodarczymi w szczególności z organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami działającymi na terenie Miasta Tarnowskie Góry w sprawie opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Tarnowskie Góry  na lata 2023-2030. W ramach konsultacji można zgłaszać wszystkie uwagi w tym propozycje dot. przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Konsultacje potrwają od 8 września  do 30 września 2023 roku.

 

Konsultacje społeczne będą prowadzone w formie pisemnej  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach w pokoju nr 77 w budynku przy ul. Sienkiewicza 2 oraz w formie elektronicznej na adres e-miał: fundusze@um.tgory.pl poprzez złożenie poniższych dokumentów:

  1. formularz zgłaszania uwag,
  2. ankietę, 
  3. zgłoszenie propozycji przedsięwzięcia wykorzystując formularz: „karta projektu przedsięwzięcia”. 

Zarządzenie wraz z dokumentami poniżej:

https://bip.tarnowskiegory.pl/a,95453,zarzadzenie-nr-26412023-burmistrza-miasta-tarnowskie-gory-z-dnia-31082023-r-w-sprawie-konsultacji-do.html
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).