Sobota, 1 kwietnia 2023r. | Imieniny: Teodory, Grazyny, Ireny
Pokaż menu

Zaproszenie dla Małżonkowie obchodzący 50., 55., 60., 65., 70. rocznicę ślubu

07 lutego, 2023

Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród

Henry Bordeaux

 

50 lat razem, a może nawet więcej. Złote, platynowe, diamentowe, a może nawet żelazne, czy kamienne gody. To jubileusze tak wyjątkowe, że chcielibyśmy świętować je razem z tymi, którzy przez tyle lat potrafili pielęgnować swój związek, swoje uczucie.

Szanowni Państwo, Małżonkowie obchodzący 50., 55., 60., 65., 70. rocznicę ślubu,

razem z Wami chcemy cieszyć się tym świętem, wspominać Wasz wspólny czas. Chcemy też uczcić Wasze gody Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. To honorowe odznaczenie nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a wręczane na uroczystości w naszym Urzędzie Miejskim.

Zapraszam do przesyłania lub przynoszenia zgłoszeń do Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich, Urząd Miejski, ul. Sienkiewicza 2, pok. 23 (parter). Można je pobrać na stronie e-urzad.tarnowskiegory.pl w zakładce: Sprawy Obywatelskie, https://www.e-urzad.tarnowskiegory.pl/Service/getServiceCard.html?id=100&ciid=72&pid=100

lub odebrać do wypełnienia w Urzędzie Miejskim przy ul. Sienkiewicza 2.

Jeśli mają Państwo pytania, nasi urzędnicy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Telefon: 32 39 33 753 w poniedziałek w godz. 7.30-17.00, od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Świętujmy razem!

Arkadiusz Czech, Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).