Wtorek, 4 października 2022r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zaproszenie do udziału w konsultacjach

05 sierpnia, 2022

W związku z opracowaniem projektu dokumentu pn. Program Rozwoju Tras Rowerowych na obszarze gmin powiatu tarnogórskiego na lata 2022-2030 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach.
 
Zapraszamy do zapoznania się z projektami ww. dokumentów:
– w formie tradycyjnej w Urzędzie Miasta Tarnowskie Góry, Rynek 4, pok. 4 w godz. 8:00 – 13:00
– w formie elektronicznej na internetowej stronie Urzędu (w załączeniu)
Ewentualne uwagi / wnioski można składać w terminie od 08.08.2022 r. do 29.08.2022 r. za pomocą formularza konsultacyjnego – do pobrania (w załączeniu) 
Wypełniony formularz należy przesłać na adres e-mail: konsultacjeprtr@collect.pl lub złożyć w siedzibie Urzędu.
 
Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za zaangażowanie!
 

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).