Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Zaproszenie na konsultacje dla mieszkańców ul. Kamiennej

16 sierpnia, 2023

Uwaga, mieszkańcy ul. Kamiennej! Zapraszamy na konsultacje dotyczące rozbudowy Waszej ulicy.

Spotkanie, w czasie którego będzie okazja zobaczyć koncepcje rozbudowy, porozmawiać z przedstawicielami Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów, przedstawić uwagi, zadać pytania, posłuchać wyjaśnień, odbędzie się w piątek 18 sierpnia o godz. 14 w Sali Sesyjnej Ratusza (II piętro, Rynek 4).

Projekt rozbudowy zamieścimy też w piątek na naszej stronie internetowej. Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w spotkaniu, będą miały okazję zapoznać się z nim, a uwagi przekazać w ciągu tygodnia (mejlem lub pisemnie) do Urzędu Miejskiego.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).