Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Zaszczep się bez rejestracji!

10 sierpnia, 2021

Mobilne punkty szczepień pojawią się w najbliższą niedzielę – 15 sierpnia – w dwóch tarnogórskich parafiach: Parafii Matki Boskiej Piekarskiej-Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach (szczepienia będzie tu wykonywał BIMED) oraz w Parafii Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich (szczepić będą pracownicy WSP SA).

Szczepienia odbywać będą się w namiotach rozstawionych przez Państwową Straż Pożarną w godzinach: od 7.30 do 17.00 bez wcześniejszej rejestracji. Osoby starsze lub niepełnosprawne, które chciałyby się zaszczepić, a nie mają możliwości dotarcia do punktów mobilnych, mogą dzwonić w sprawie dowozu organizowanego przez tarnogórskie OSP pod numer telefonu: 504 958 079. Telefon czynny będzie do piątku w godzinach pracy urzędu (7.30 – 15.30) oraz w sobotę w godzinach 9.00 – 15.00. 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).