Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Zbiórka na Cichy Kąt

15 stycznia, 2023

Jeśli jesteś czuły na los zwierząt – wspomóż koty i psy z Azyl dla zwierząt „Cichy Kąt” w Tarnowskich Górach! Od 16 do 27 stycznia w budynkach Urzędu Miejskiego na Rynku (Ratusz) i ul. Sienkiewicza zbieramy karmę dla psów i kotów.

Dla psów chodzi o karmę jakości nie gorszej niż Pedigree – suchą i mokrą, zabawki dla psów i kotów, smycze duże i średnie, obroże, legowiska (nowe) oraz środki czystości (worki 120l, ręczniki papierowe).
Dodatkowo karmę Purina oraz Kitten dla kotów sterylizowanych.
Zbiórka trwa w godzinach pracy urzędu czyli w poniedziałku w godz. 7.30 – 17.00 i od wtorku do piątku w godz. 7.30-15.30 (w ostateczności pracownicy ochrony Ratusza są w budynku całą dobę – wystarczy tylko zadzwonić przez dzwonek przy drzwiach).
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).