Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Żegnaj szkoło – witajcie stypendia!

25 czerwca, 2021

Maja Mikołaczyk (po prawej) i Marcelina Niziołek to razem z niewidoczną na zdjęciu Lidią Skitek być może najszczęśliwsze uczennice Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Reptach Śląskich. Wszystkie trzy uzyskały w tym roku szkolnym najwyższą (5,86!) średnią ocen i oprócz świadectwa z czerwonym paskiem dostały dziś stypendia naukowe Burmistrza Tarnowskich Gór. Podobne otrzymali uczniowie we wszystkich tarnogórskich szkołach podstawowych.

Dwie uśmiechnięte dziewczynki z dyplomami i statuetkami w dłoniach.

W sumie rok szkolny zakończyło dziś w mieście 4304 uczniów i uczennic podstawówek, mury szkolne opuściło natomiast 468 ośmioklasistów.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).