Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Zmiana organizacji ruchu!

30 lipca, 2021

W związku z powstałymi w ostatnim czasie zapadliskami w rejonie ul. Królika zmieniona została organizacja ruchu.

Oprócz wygrodzenia i zabezpieczenia terenu w rejonie zapadlisk, zgodnie z wydaną decyzją PINB-u, Miejski Zarząd Ulic i Mostów dodatkowo wprowadził zmianę w organizacji ruchu drogowego.
 
Zmiana organizacji ruchu polega na przekierowaniu ruchu z ul. Królika na ul. Szymały w kierunku ul. Lewka, wprowadzenie ruchu dwukierunkowego na odcinku ul. Lewka (od ul. Szymały do Dolnej).
 
Dodatkowo należy zwrócić uwagę, że na przedmiotowym odcinku ul. Lewka obowiązuje obustronny zakaz zatrzymywania się.
 
#tarnowskiegory
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).