Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Zmiany w komunikacji miejskiej

18 maja, 2020

Linia 780 – zmiany w trasie, Rybna – przeniesienie przystanku, ul. Powstańców Śląskich zamknięta

Od dziś na linii 780 wprowadzone jest zawieszenie kursów o godz. 7:22 ze Świerklańca do Piekar Śląskich Kauflandu, o godz. 9:30 i 12:39 ze Starych Tarnowic GCR do Piekar Śląskich oraz o godz. 8:19, 11:25 i 14:19 z Piekar Śląskich Kauflandu do Starych Tarnowic GCR (kurs będzie rozpoczynał się z przystanku Świerklaniec Park o godz. 14:44)
 
Rybna: od 20 maja w związku z wykonywaniem przyłącza gazu do budynku jednorodzinnego przy ul. Starowapiennej w rejonie przystanku przy posesji 68 stanowisko przystankowe przenisione zostanie w rejon posesji nr 64. Prace potrwają około dwóch tygodni.
——————————————
Przypominamy, że w związku z rozpoczętym dziś remontem ul. Powstańców Śląskich autobusy linii nr: 3, 64, 129, 143, 153, 180, 614, 615, 670 oraz 780 zostają skierowane na trasę objazdową czyli ul. Sobieskiego.
 
Autobusy pojadą od dworca autobusowego ulicami Pokoju i Sobieskiego. Autobus linii 671 w kursie o godz. 7:10 z Pniowca w dni robocze, od skrzyżowania ulic Styczyńskiego i Sienkiewicza będzie dojeżdżał do dworca autobusowego trasą bezpośrednią – ul. Styczyńskiego, z pominięciem przystanków: POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH, WYSZYŃSKIEGO i BYTOMSKA.
 
Na czas trwania objazdu, na ulicy Sobieskiego, na wysokości posesji nr 21A i nr 24, zostanie uruchomiony przystanek zastępczy obsługiwany w zamian za wyłączony przystanek TARNOWSKIE GÓRY POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH.Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).