Niedziela, 3 marca 2024r. | Imieniny: Maryny, Kunegundy, Tycjana
Pokaż menu

Zostań młodym strażakiem!

17 maja, 2023

Przy jednostce OSP Pniowiec powstanie Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza. Jednostka zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Pniowcu. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 czerwca o godz.15:00 w jednostce OSP Pniowiec .

Do młodzieżowych drużyn pożarniczych mogą należeć osoby, które nie ukończyły jeszcze 18-tego roku życia. Konieczna jest zgoda rodziców. Młodzi strażacy biorą udział w zawodach sportowo-pożarniczych, turniejach wiedzy pożarniczej, konkursach. Mają szeroką możliwość zaangażowania.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).