Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

ZTM: Zmiana rozkładu linii 289

29 września, 2022

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że w związku z remontem ul. Skowronków w Tarnowskich Górach, w najbliższy poniedziałek (3 października) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Czarno-żółty autobus linii M1 Katowice Mickiewicza stoi przez zajezdnią. Ma oznaczenie dla osób z niepełnosprawnościami.

Zmieni się trasa linii 289 w kierunku Tarnowskich Gór; z obsługi zostaną wyłączone przystanki Repty Skowronków 01 i Repty Boisko 01.

Szczegółowy opis zmian można znaleźć w: komunikacie

Przepraszamy za utrudnienia i zachęcamy do sprawdzania bieżących informacji, które można znaleźć w aplikacji M2GO Info i w Systemie Dynamicznej Informacji Pasażerskiej oraz do kontaktu z bezpłatną infolinią pod numerem 800 16 30 30.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).