Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Życzenia burmistrza Arkadiusza Czecha z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października, 2020

– Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze – mówi w Dniu Edukacji Narodowej nauczycielom burmistrz Tarnowskich Gór Arkadiusz Czech wskazując, że po raz pierwszy przychodzi mu złożyć Wam, drodzy pedagodzy, życzenia z okazji Waszego święta w sposób zdalny.

Burmistrz Arkadiusz Czech przesyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

– To czas trudny, obarczony strachem, powiązany z wieloma rozterkami, z jednoczesną troską o zdrowie swoje, naszych rodzin i uczniów więc życzę Wam przede wszystkim zdrowia i tego, by ten trudny czas jak najszybciej minął – mówi burmistrz.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).