Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Akcja – #sadziMy 2020

17 września, 2020
W imieniu Nadleśnictwa Brynek serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "#sadziMy 2020" organizowanej przez Lasy Państwowe pod patronatem Prezydenta Rzeczpospolitej Polski Pana Andrzeja Dudy. 
Sadzonki w ramach akcji będą rozdawane przy siedzibie Nadleśnictwa Brynek - Brynek, ul.Grabowa 3 w dniu 18 września br. w godzinach 9:00 - 14:30 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji znajdują się na stronie Nadleśnictwa Brynek - link do pobrania tutaj
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).