Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Budżet Partycypacyjny Powiatu Tarnogórskiego – głosowanie

08 września, 2021

W poniedziałek od godziny 12.00 ruszyło internetowe głosowanie nad budżetem partycypacyjnym. Wśród projektów, które zostały zgłoszone i przeszły pozytywną weryfikację - dwa dotyczą naszej społeczności :

- Tworóg : Gościu, siądź pod mym liściem… – montaż obiektów małej architektury parkowej w Brynku wraz z remontem ogrodzenia ogrodu botanicznego
- Krupski Młyn : Dalszy etap remontu drogi powiatowej 3235 S – Tworóg / Krupski Młyn
Głosowanie trwa do 17 września br. do godz. 12.00. Chcąc zagłosować wystarczy przejść na stronę Powiatu Tarnogórskiego - tutaj i oddać swój głos.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).