Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

Budżet Partycypacyjny

09 czerwca, 2022
Zamek w Tworogu – siedziba urzędu gminy / Tomasz Górny (Nemo5576) - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Zamek w Tworogu – siedziba urzędu gminy / Tomasz Górny (Nemo5576) - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

Urząd Gminy w Tworogu informuje, że w dniach od 13.06.2022 r.  godz. 12.00 do 24.06.2022 r. godz. 12.00 na stronie Powiatu Tarnogórskiego można oddawać głosy na projekty zgłoszone w ramach budżetu partycypacyjnego do realizacji w roku 2023.
Wśród propozycji projektów zakwalifikowanych do głosowania jest min „Remont drogi powiatowej nr 2352 S kl. Z ul. Traugutta oraz część ul. Armii Krajowej od ul. Traugutta do ul. Szkolnej w Boruszowicach”!.

Zachęcamy do głosowania, liczymy na duże zainteresowanie i mamy nadzieję, że zbierzemy tyle głosów, że powstanie kolejna, wyremontowana droga powiatowa w Gminie Tworóg.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).