Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

CLIMATE-CON 2023 – Śląski Konwent Klimatyczny

04 października, 2023

11-12 października 2023 r.
Stadion Śląski w Chorzowie
Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Śląskiego Konwentu Klimatycznego CLIMATE-CON 2023 - Regiony dla klimatu, który stanowi odpowiedź Województwa Śląskiego na potrzebę stawienia czoła postępującym zmianom klimatu, w celu zwiększenia odporności klimatycznej regionu oraz poprawy jakości środowiska życia jego mieszkańców.
Więcej informacji...

Wydarzenie jest adresowane do jednostek samorządu terytorialnego i ich związków, organizacji pozarządowych, środowiska eksperckiego i akademickiego, przedsiębiorców, studentów, młodzieży szkolnej oraz mieszkańców województwa śląskiego. Zaplanowane wydarzenie przewidziane jest na ok. 500 uczestników w każdym dniu. 
W konwencie wezmą udział reprezentanci regionów transgranicznych, samorządów oraz przedstawicieli nauki, biznesu, organizacji pozarządowych i ekologicznych, a także delegaci z państw realizujących projekty o tematyce klimatycznej w ramach programu LIFE. 

Termin:
11 i 12 października 2023 r. 

Miejsce: 
Stadion Śląski Centrum Konferencyjno-Biznesowe ul. Katowicka 10, 41-500 Chorzów 
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).