Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

COV/ART – wystawa prac lokalnych artystów. Anna Spaleniak

04 kwietnia, 2023

Kolejna odsłona galerii COV/ART trwa w pełni. Miejsce pozostaje bez zmian : korytarz na pierwszym piętrze tut. urzędu gminy. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas przy okazji załatwiania spraw urzędowych lub proszę po prostu przyjść do nas po drodze załatwiając sprawy w centrum Tworoga. Tym razem są to prace Anny Spalniak.  

Pani Ania jest mamą Alicji, od której rozpoczęto wystawę. Obie są artystkami i swoją pasją obdarzają siebie nawzajem. Na obecną wystawę składają się dwa tematy : pejzaże i zwierzęta (a konkretnie pieski). "Historia zapisana w psich oczach" to portrety wykonane w grafice komputerowej. Pod każdym możemy przeczytać historię pieska. Kalejdoskop psich historii. Od championów do tych, których urody jeszcze nikt nie docenił i czekają na adopcję. Są tam psi bohaterowie, pisarze... Ale najlepiej opowie o tym sama artystka - więcej przeczytacie na profilu FB - Anna Spaleniak Art 

Serdecznie zapraszamy.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).