Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

COV/ART – wystawa prac lokalnych artystów

05 września, 2022

Często w domowym zaciszu tworzone są wielkie dzieła, które może nigdy nie byłyby docenione przez nikogo poza najbliższą rodziną. Dlatego powstała ta wystawa. Projekt jest też naszą odpowiedzią na skutki pandemii. Jest dedykowana wszystkim tym, którzy tworzą. Sztuka powinna, albo wręcz musi, być ukazana innym ludziom. Zamknięta w czterech ścianach – umiera. Jeśli jesteś artystą – pozwól innym skorzystać z Twojego talentu i zgłoś swój udział w wystawie.

Miejsce wystawy – Urząd Gminy Tworóg. Wystawa dostępna w godzinach pracy urzędu. Będzie ona zmieniać się w zależności od napływających prac. Dlatego wszystkich artystów z terenu Gminy Tworóg serdecznie zapraszamy do udziału w wystawie, w ramach gminnego projektu COV/ART. 

Chętnych zapraszamy do zgłoszenia. Koordynatorem prac jest Pani Joanna Leksy - pokój nr 114, nr telefonu 32 285 74 93 wew. 57 lub mail: j.leksy@ug.tworog.pl
Szczegóły oraz karta zgłoszenia  w regulaminie.
Karta zgłoszenia do pobrania tutaj
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).