Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

„Cudaki zwierzaki” i nasza złota jesień

13 października, 2021

Polska złota jesień zagościła u nas na dobre, a to wszystko za przyczyną uczestników konkursu konstrukcyjno - przyrodniczego pt. "Cudaki zwierzaki" zorganizowanego przez Gminne Przedszkole w Tworogu. Prace możemy podziwiać w holu Urzędu Gminy Tworóg.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.