Środa, 7 czerwca 2023r. | Imieniny: Roberta, Wieslawa
Pokaż menu

Darmowe maseczki dla mieszkańców

08 kwietnia, 2020

Jak pracuje urząd w czasie epidemii? 
Staramy się zminimalizować konieczność Waszej osobistej wizyty w budynku urzędu. Pracujemy pod telefonem oraz drogą elektroniczną w dotychczasowych godzinach pracy urzędu (wszystkie referaty). Jesteśmy w urzędzie. W przypadku konieczności osobistego wstawiennictwa umawiamy się na konkretny termin i wychodziły do zainteresowanej osoby. 
Dbając o zdrowie mieszkańców, tut. urząd zakupił 500 sztuk maseczek ochronnych wielokrotnego użytku, które będą rozdysponowane za darmo wśród mieszkańców.  

Maseczki wykonane przez lokalnych przedsiębiorców, zostały zakupione przez referat spraw obywatelskich – promocję Gminy (z budżetu gminy Tworóg). Będą dołączone do Świątecznego wydania TWG Kuriera, wraz z instrukcją użytkowania oraz innymi niezbędnymi informacjami dotyczącymi zasad postępowania w obecnej sytuacji. Jesteśmy przekonani, że tylko wspólne działanie całej społeczności przyczyni się do pokonania tego wirusa. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy.

Instrukcja użycia maseczki - pobierz tutaj
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).