Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Debata o smogu i bezpieczeństwie energetycznym

22 marca, 2023

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie, na którym będziemy debatować o smogu i bezpieczeństwie energetycznym. Debata odbędzie się w Sali kominkowej (I piętro) Gminnego Ośrodka Kultury w Tworogu w dniu 23 marca 2023r. o godzinie 18:00.
Więcej informacji...

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie BoMiasto i Związek Górnośląski, przy patronacie medialnym Śląskiej Opinii.
O czym będziemy rozmawiać? O uchwale antysmogowej (jak jest realizowana, jakie są ewentualne problemy), o programie Czyste Powietrze i innych, jeśli Gmina realizuje bądź realizowała. O podejściu mieszkańców do problemu smogu. O barierach prawnych czy też finansowych utrudniających przejście na OZE i walkę o czyste powietrze.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).