Środa, 22 marca 2023r. | Imieniny: Katarzyny, Boguslawa
Pokaż menu

Dodatkowe finansowanie dla najbardziej aktywnych gmin wdrażających program priorytetowy „Czyste Powietrze”

22 września, 2022
Uprzejmie informujemy, iż Gmina Tworóg uzyskała dodatkowe finansowanie dla najbardziej aktywnych gmin wdrażających program priorytetowy „Czyste Powietrze” w ramach zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach a Gminą Tworóg w sprawie otwartego punktu konsultacyjnego obsługi programu „Czyste Powietrze”.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).