Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny
Pokaż menu

Dzień Edukacji Narodowej – wizyta władz gminy

14 października, 2021

Wczoraj - 13 września, włodarze naszej gminy - Wójt Eugeniusz Gwóźdź oraz Zastępca Łukasz Ziob wraz z Panią Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych, osobiście złożyli na ręce dyrektorów placówek oświatowch podległych naszej gminie życzenia i gratulacje dla wszystkich pracowników oświaty z terenu naszej gminy. Dzień Edukacji Narodowej jest obchodzony dzisiaj - jest to dzień wolny od zajęć szkolnych.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).