Czwartek, 2 grudnia 2021r. | Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Dzień Edukacji Narodowej – wizyta władz gminy

14 października, 2021

Wczoraj - 13 września, włodarze naszej gminy - Wójt Eugeniusz Gwóźdź oraz Zastępca Łukasz Ziob wraz z Panią Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych, osobiście złożyli na ręce dyrektorów placówek oświatowch podległych naszej gminie życzenia i gratulacje dla wszystkich pracowników oświaty z terenu naszej gminy. Dzień Edukacji Narodowej jest obchodzony dzisiaj - jest to dzień wolny od zajęć szkolnych.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.