Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Gratulacje dla rodziców noworodków z terenu Gminy Tworóg

04 sierpnia, 2020

Rodzice noworodków (w miesiącach : maj, czerwiec, lipiec) z terenu naszej gminy, otrzymają na dniach kocyki z gratulacjami. Dodatkowo od wybuchu pandemii Covid-19 do paczek dołączane są dla rodziców maseczki ochronne wielokrotnego użytku . 

Do dnia dzisiejszego w Gminie Tworóg urodziło się : 41 dzieci (wg zgłoszeń urodzeń dokonanych przez rodziców). 
Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy spełnionego rodzicielstwa, pełnego radości i miłości, a maluchom pięknego dzieciństwa.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).