Środa, 30 września 2020r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima

Gratulacje dla rodziców noworodków z terenu Gminy Tworóg

04 sierpnia, 2020

Rodzice noworodków (w miesiącach : maj, czerwiec, lipiec) z terenu naszej gminy, otrzymają na dniach kocyki z gratulacjami. Dodatkowo od wybuchu pandemii Covid-19 do paczek dołączane są dla rodziców maseczki ochronne wielokrotnego użytku .

Do dnia dzisiejszego w Gminie Tworóg urodziło się : 41 dzieci (wg zgłoszeń urodzeń dokonanych przez rodziców).
Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy spełnionego rodzicielstwa, pełnego radości i miłości, a maluchom pięknego dzieciństwa.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.