Środa, 30 września 2020r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Gratulacje dla rodziców noworodków z terenu Gminy Tworóg

04 sierpnia, 2020

Rodzice noworodków (w miesiącach : maj, czerwiec, lipiec) z terenu naszej gminy, otrzymają na dniach kocyki z gratulacjami. Dodatkowo od wybuchu pandemii Covid-19 do paczek dołączane są dla rodziców maseczki ochronne wielokrotnego użytku . 

Do dnia dzisiejszego w Gminie Tworóg urodziło się : 41 dzieci (wg zgłoszeń urodzeń dokonanych przez rodziców). 
Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy spełnionego rodzicielstwa, pełnego radości i miłości, a maluchom pięknego dzieciństwa.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).