Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Kolejna 100-latka w naszej Gminie

16 kwietnia, 2020
Wczoraj – 15 kwietnia Pani Wiktoria z Tworoga obchodziła swoje 100 urodziny. Gratulacje w imieniu naszej społeczności złożył Wójt Gminy Tworóg – Eugeniusz Gwóźdź, życząc Jubilatce Szczęścia, Radości, Uśmiechu, Beztroski, a przede wszystkim Zdrowia - wszystkiego co najlepsze. Niestety z powodu epidemii, nie chcąc narazić Pani Wiktorii na zarażenie, Wójt przekazał kwiaty oraz jubileuszową statuetkę Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej. Życzenia oraz prezenty w naszym imieniu złożyły osoby opiekujące się Panią Wiktorią.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).