Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona

Konkurs plastyczny ‚Życie na wsi’

16 października, 2020

Celem Konkursu jest promocja statystyki publicznej, a w szczególności trwającego PSR 2020, poszerzenie wiedzy na temat rolnictwa, a także rozwijanie umiejętności plastycznych oraz kreatywności dzieci.

Uczestnikiem Konkursu może być każda placówka wychowania
przedszkolnego z terenu województwa śląskiego, a zadanie konkursowe
polega na przygotowaniu przez dzieci prac plastycznych, wykonanych
dowolną techniką, prezentujących życie na wsi.

Na Laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin
Konkursu dostępny jest na stronie:https://katowice.stat.gov.pl/wspolpraca-w-regionie/edukacja-statystyczna/konkursy/konkurs-plastyczny-zycie-na-wsi/

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.