Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Konkurs w prasie – spisz się i bądź na czasie

21 października, 2020

Do 30 listopada trwa spis rolny. Przy tej okazji Dziennik Zachodni zaprasza do udziału w konkursie. W każdy poniedziałek i piątek do 20 listopada w dzienniku znajdą się pytania konkursowe – należy je wyszukać a odpowiedź wysłać na adres KonkursPSR2020Katowice@stat.gov.pl
Zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza prawidłowo odpowie na pytanie. Konkurs jest skierowany do mieszkańców województwa śląskiego. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko jeden raz. Więcej szczegółów na stronie Urzędu Statystycznego oraz stronie Facebook i Twitter.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).