Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna

14 kwietnia, 2021
Nieodpłatna pomoc prawna
Mieszkańcy Gminy Tworóg, którzy nie są w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej w roku 2021, nadal mogą korzystać z bezpłatnej pomocy prawnej. 
Pełna informacja dotycząca punktów nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz jednostek nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego zlokalizowanych na terenie Powiatu Tarnogórskiego, do pobrania tutaj.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).