Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

„Odkryj Zielone Płuca Śląska” – konkurs fotograficzny

29 lipca, 2021

W imieniu organizatora - PGL LP Nadleśnictwo Brynek, w ramach prowadzonej wakacyjnej akcji Odkryj Zielone Płuca Śląska z Nadleśnictwem Brynek dofinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym.

Konkurs dedykowany jest dla fotografów - amatorów, trwa od 10 lipca do 31 sierpnia 2021r. Prace konkursowe należy przesyłać na adres: brynek@katowice.lasy.gov.pl (zgodnie z ustalonymi parametrami - zawartymi w regulaminie.

Roztrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż do 10.09.2021r. Przewidziano przydział nagród w ośmiu kategoriach wiekowych. Rozdanie nagród planowane jest na 17.09.2021r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Nadleśnictwa Brynek, a nagrodzeni laureaci zostaną indywidualnie poinformowani telefonicznie bądź mailowo.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.