Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Ogłoszenie o odwołaniu przetargu

26 czerwca, 2023
Zamek w Tworogu – siedziba urzędu gminy / Tomasz Górny (Nemo5576) - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Zamek w Tworogu – siedziba urzędu gminy / Tomasz Górny (Nemo5576) - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0
Wójt Gminy Tworóg na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy o gospodarce nieruchomościami (Dz.U.2023.0.344 t.j) informuje, że odwołuje ogłoszony na dzień 28 czerwca 2023r. pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości gminnych, położonych w obrębie Boruszowice. Przetarg odwołany został ze względu na zastosowanie niewłaściwej formy jego ogłoszenia.
Szczegóły >>BIP
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).