Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

OZE – lista rezerwowa

04 sierpnia, 2020

W wyniku zakończenia naborów uzupełniających Gmina Tworóg przedstawia listę rezerwową (wg kolejności) na poszczególne instalacje. Ze względu na dużą ilość złożonych wniosków, brana pod uwagę była instalacja preferowana określona przez Mieszkańca. Wszystkie wnioski uwzględnione na liście, spełniły wymagania formalne.

Na dzień 30.07.2020 liczba wolnych miejsc na instalacje przedstawia się następująco: - fotowoltaika: 29, - kolektory: 6, - pompy c.wu.: 3, - pompy c.o. i cwu : 6, - pellet: 14

W związku z powyższym osoby zakwalifikowane do dalszej procedury, tj. weryfikacji technicznej nieruchomości w celu zbadania warunków technicznych budynków i doboru mocy instalacji, zostały poinformowane telefonicznie (według kolejności z listy rezerwowej). Po pozytywnej weryfikacji technicznej osoby te zostaną przeniesione na listę podstawową i będą mogły podpisać umowę o dofinansowanie z Gminą Tworóg. Więcej informacji o liście rezerwowej pod nr telefonu 32 285 74 93 wew.54 lub 55 lub w pokoju 111.

Listy rezerwowe
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).