Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

OZE – Nowy nabór uzupełniający: biomasa

28 lipca, 2020

Gmina Tworóg ogłasza nowy nabór uzupełniający w terminie od 29 lipca do 3 sierpnia 2020 r. Informujemy, iż wnioski należy składać w godzinach urzędowania drogą elektroniczną. Szczegóły i więcej informacji w regulaminie naboru uzupełniającego.

Ważne!: Niniejszy nabór uzupełniający dotyczy tylko kotłów na biomasę

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.