Wtorek, 26 października 2021r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana

Podpisana umowa na instalacje fotowoltaiczne i kolektory słoneczne

15 września, 2021

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym została podpisana umowa na realizację I części, tj. instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych w ramach projektu „Odnawialne źródła energii poprawą jakości środowiska naturalnego na terenie Gmin Partnerskich: Tarnowskie Góry, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Krupski Młyn, Kuźnia Raciborska, Nędza, Lelów, Psary, Sośnicowice, Tworóg”

Wykonawcą jest firma ECOJURA Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie.
W najbliższym czasie będą wykonywane wizje w terenie u Mieszkańców biorących udział w projekcie. Prosimy o przygotowanie dla Wykonawcy faktur przedstawiających zużycie energii elektrycznej w roku 2020.
Więcej informacji pod nr telefonu: 32 428 46 54 - Referat Inwestycji

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.