Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Poranek Biznesowy w Tworogu – Odnawialne Źródła Energii

30 maja, 2023

Zapraszamy wspólnie z organizatorami i partnerami wydarzenia na Poranek Biznesowy w Tworogu, którego tematem przewodnim będą Odnawialne Źródła Energii.
Celem spotkania będzie przekazanie konkretnych informacji oraz edukacja przedsiębiorców w zakresie zagadnień związanych z OZE.
Spotkanie odbędzie się 7 czerwca br. od godziny 9.00 w restauracji Barć Dębowa mieszczącej się w Tworogu przy ulicy Karola Miarki 32.
Więcej informacji...

Organizatorami wydarzenia są Izba Przemysłowo – Handlowa w Tarnowskich Górach, Gmina Tworóg, Bank Spółdzielczy w Tworogu, Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska”.
Partnerami Poranka Biznesowego są Biuro Adaptacji Projektów Marek Michalski oraz Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisy do dnia 5 czerwca br. pod nr tel. 795 499 324, mailowo: iph@tarnowskiegory.com.pl lub mziaja@tworog.pl.
Serdecznie Państwa zapraszamy!
Ilość miejsc ograniczona.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).