Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Program “Czyste Powietrze” – ranking gmin

13 października, 2021

Z satysfakcją podajemy do wiadomości, że nasza gmina znalazła się w pierwszej setce najaktywniejszych gmin obsługujących program "Czyste Powietrze" (w I i II kwartale 2021). Bezpośredni link do rankingu: https://polskialarmsmogowy.pl/ranking/

W tym miejscu należy zaznaczyć, że byliśmy jedną z pierwszych gmin, które podjęły się tego zadania i otworzyły punkt przyjmowania wniosków w ramach programu. 

Nabór wniosków realizowany jest na bieżąco. Zapraszamy do punktu - siedziba Urzędu Gminy Tworóg, pokój 111. Bezpośrednie informacje na temat programu można uzyskać także pod numerem telefonu: (32) 285 74 93 wew. 54 lub (32) 428 46 54.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).