Niedziela, 7 marca 2021r. | Imieniny: Tomasza, Perpetuy, Felicyty

Rekrutacja do szkół i przedszkoli 2021/2022

19 stycznia, 2021
Informujemy o opublikowanym Zarządzeniu Nr 5/2021 Wójta Gminy Tworóg z dnia 4 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2021/2022 do publicznych przedszkoli i szkól podstawowych, dla których Gmina Tworóg jest organem prowadzącym

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.