Sobota, 3 czerwca 2023r. | Imieniny: Leszka, Tamary, Karola

Relacja z VIII Tworogowskiej Dychy po Trowie

26 maja, 2023

Kolejna edycja Tworogowskiej Dychy po Trowie zgromadziła wielu pasjonatów biegania i nordic walking z terenu Gminy Tworóg oraz okolic. Było słońce, uśmiech, ale też pot i nierówności na trasie - ale było przede wszystkim zielono, rodzinnie i pozytywnie. Dla dzieci i młodzieży przewidziano biegie wg kategorii wiekowych oraz nagrody i medale dla wszystkich uczestników.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia relacji na yt - link

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.