Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Relacja z VIII Tworogowskiej Dychy po Trowie

26 maja, 2023

Kolejna edycja Tworogowskiej Dychy po Trowie zgromadziła wielu pasjonatów biegania i nordic walking z terenu Gminy Tworóg oraz okolic. Było słońce, uśmiech, ale też pot i nierówności na trasie - ale było przede wszystkim zielono, rodzinnie i pozytywnie. Dla dzieci i młodzieży przewidziano biegie wg kategorii wiekowych oraz nagrody i medale dla wszystkich uczestników.    

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia relacji na yt - link 
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).