Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala

Ruszy przebudowa ul.Polnej w Kotach

07 września, 2020
W dniu 1 września 2020 w siedzibie Urzędu Gminy nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy Gminą Tworóg reprezentowaną przez wójta Eugeniusza Gwoździa a firmą Hucz Sp. z o.o. z Boronowa reprezentowaną przez prokurenta - Pana Piotra Hucz, na wykonanie przebudowy ulicy Polnej w Kotach. W ramach umowy zostanie wykonane odwodnienie oraz położona nawierzchnia z kostki brukowej na całym obcinku ulicy będącym własnością gminy. Koszt zadania wynosi 295.304,37 zł brutto i jest finansowany w całości ze środków budżetowych Gminy Tworóg.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.