Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Ruszy przebudowa ul.Polnej w Kotach

07 września, 2020
W dniu 1 września 2020 w siedzibie Urzędu Gminy nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy Gminą Tworóg reprezentowaną przez wójta Eugeniusza Gwoździa a firmą Hucz Sp. z o.o. z Boronowa reprezentowaną przez prokurenta - Pana Piotra Hucz, na wykonanie przebudowy ulicy Polnej w Kotach. W ramach umowy zostanie wykonane odwodnienie oraz położona nawierzchnia z kostki brukowej na całym obcinku ulicy będącym własnością gminy. Koszt zadania wynosi 295.304,37 zł brutto i jest finansowany w całości ze środków budżetowych Gminy Tworóg.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).