Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Składanie ofert na konkursy na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych

07 czerwca, 2023
Zamek w Tworogu – siedziba urzędu gminy / Tomasz Górny (Nemo5576) - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0 Zamek w Tworogu – siedziba urzędu gminy / Tomasz Górny (Nemo5576) - Praca własna / Wikimedia / CC BY-SA 4.0

W dniu 9 czerwca 2023r. tj. piątek oferty na konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Tworogu oraz oferty na konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boruszowicach należy składać w pokoju 07- gabinet Dyrektora Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Tworogu do godz. 10:00 (decyduje data i godzina wpływu).
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).