Wtorek, 29 września 2020r. | Imieniny: Michala, Gabriela, Rafala
Pokaż menu

Sołectwo Boruszowice-Hanusek nagrodzone

15 września, 2020

Gratulujemy Sołtysowi Marianowi Łuczakowi oraz Radzie Sołeckiej z sołectwa Boruszowice-Hanusek za udział i nagrodę w finale ogólnopolskiego konkursu „Fundusz Sołecki – Najlepsza Inicjatywa”. Nagrodzony projekt : "Rewitalizacja i zagospodarowanie terenu wokół stawu w Boruszowicach". Szczegóły na stronie Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów - http://kss.org.pl/wyniki-iii-edycji-ogolnopolskiego-konkursu-fundusz-solecki-najlepsza-inicjatywa/
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).