Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

#sprzątaMY

14 czerwca, 2022

Nadleśnictwo Brynek zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej
akcji #sprzątaMY 2022

W dniach 15-26 czerwca 2022r. w całej Polsce zostanie przeprowadzona akcja społeczna pod nazwą #sprzątaMY. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Prezydent Rzeczypospolitej Pan Andrzej Duda wraz z małżonką Panią Agatą Kornhauser-Dudą. Akcja ma celu kształtowanie właściwych postaw wobec przyrody oraz zaangażowanie społeczeństwa w aktywną działalność na rzecz jej ochrony. W Nadleśnictwie Brynek ...

akcja #sprzątaMY zostanie zorganizowana w dniu 22.06.2022r. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego udziału w wydarzeniu. O godzinie 9:00 planowana jest zbiórka przed siedzibą Nadleśnictwa Brynek. Z ramienia Nadleśnictwa będzie czekał leśnik, który poprowadzi wszystkich uczestników przez okoliczny las w celu zebrania śmieci. Na miejscu zostanie zorganizowane ognisko z pieczonymi kiełbaskami. (Prowiant, rękawiczki jednorazowe, worki oraz odbiór śmieci są po stronie Nadleśnictwa)

Chętnych prosimy o zgłoszenie się do godz. 12:00 20.06.2022r. pod nr. tel. 32-285-74-63  w Sekretariacie Nadleśnictwa Brynek.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).