Poniedziałek, 26 października 2020r. | Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana
Pokaż menu

Uwaga – ogólnopolski konkurs!

23 września, 2020

Zachęcamy do udziału w konkursie - "Lokalna Żywność w Twórczości Artystycznej" . Jest on dedykowany osobom fizycznym, organizacjom społecznym, fundacjom i stowarzyszeniom z terenu całej Polski. 
Pochwalmy się tym co mamy!  

Piszesz? Śpiewasz? Lubisz lokalną żywność? Strona Mam Plon organizuje konkurs na najsmaczniejszy utwór muzyczny lub literacki. Zaśpiewaj lub opisz popularne w twoim regionie danie, potrawę, przysmak i wygraj 500 zł! Ideą przedsięwzięcia jest promowanie tradycyjnych polskich smaków, a także regionalnych producentów żywności oraz wytwarzanych przez nich produktów. 
Wielki finał odbędzie się 24.10.2020 w stolicy humoru, czyli Wąchocku! Zapraszamy do wzięcia udziału. 
Prace nadsyłać można w jednej z kategorii: 
- PIOSENKA
- WIERSZ 
- LEGENDA/OPOWIEŚĆ/DOWCIP 
do dnia 20.10.2020 na grupie: https://www.facebook.com/groups/mamplon 
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).