Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny

UWAGA – zmiany w “Wytycznych podłączenia przyłączy” kanalizacji w Nowej Wsi Tworoskiej

23 kwietnia, 2021

Mając na uwadze dobro mieszkańców oraz w celu ułatwienia procesu podłączenia budynków do sieci kanalizacyjnej, w zapisach „Wytycznych podłączenia przyłączy grawitacyjnych do studzienek podciśnieniowych”, użytkownik kanalizacji nie musi realizować włączenia pod nadzorem osoby posiadającej uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności instalacyjnej a jedynie pod nadzorem ZUK Sp. z o.o. Tworóg.

Ponadto dokonanie odbioru przyłącza może odbyć się bez dostarczonej przez Państwa dwuletniej gwarancji.
W związku z powyższym zmianie uległy punkty 1 i 12 wytycznych.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.