Piątek, 22 stycznia 2021r. | Imieniny: Anastazego, Wincentego
Pokaż menu

Wesołych Świąt!

21 grudnia, 2020
W ten wyjątkowy czas, kiedy zamilkną wszelkie spory, a dobre słowo i życzliwość staną się chlebem powszednim. Kiedy otoczeni miłością i ciepłem rodzinnych spotkań, wyciągniemy rękę w geście pojednania. Życzymy aby w każdym sercu narodziła się żywa Wiara, niegasnąca Nadzieja oraz Miłość otwierająca serca na drugiego człowieka. Niech Nowy Rok 2021 będzie wolny od trosk, a plany i marzenia staną się rzeczywistością. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! 
życzą:
Wójt Gminy Tworóg - Eugeniusz Gwóźdź, Zastępca Wójta - Łukasz Ziob, Przewodnicząca Rady Gminy Tworóg - Beata Czierpka, Zastępca Przewodniczącej - Jan Sobania, wraz z radnymi oraz pracownikami Urzędu Gminy Tworóg
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).