Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Wyniki naboru do projektu pn.: „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Tworóg”

31 lipca, 2023

W wyniku ogłoszonego naboru uczestników projektu grantowego pn.: „Rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gminy Tworóg” od 19 czerwca do 30 czerwca 2023 roku do Urzędu Gminy Tworóg wpłynęło łącznie 297 deklaracji.
Ocenie merytorycznej podlegało 297 deklaracji. Spośród złożonych w terminie deklaracji, 7 nie spełniło kryteriów formalnych.

Na liście podstawowej znajduje się 290 deklaracji.

Więcej informacji...

Uczestnicy projektu, otrzymali na adresy mailowe wskazane w deklaracji, informacje o nadanych numerach referencyjnych złożonych deklaracji. 

Przypominamy, że miejsce na liście podstawowej nie gwarantuje nikomu otrzymania środków dofinansowania na montaż instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii . Dopiero po otrzymaniu informacji o uzyskaniu dofinansowania , Urząd Gminy poinformuje o możliwości zawarcia umowy o powierzenie grantu. Realizacja inwestycji będzie możliwa dopiero po podpisaniu umowy o powierzenie grantu z Gminą. 

Informacje można uzyskać telefonicznie 32 428 46 45

W załączeniu lista podstawowa z nadanym numerem referencyjnym.
Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).