Wtorek, 19 stycznia 2021r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Zapraszamy do VII edycji konkursu „Postaw na słońce”

15 listopada, 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w 7 edycji konkursu badawczego „Postaw na Słońce”. Już 6 lat wspólnie promujemy odnawialne źródła energii. Każda kolejna edycja spotyka się z większym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Dzięki konkursowi uczniowie mają szansę zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi energii odnawialnej, a w szczególności z systemami fotowoltaicznymi.

Ulotka konkursu

W celu zarejestrowania się, wystarczy wypełnić krótki formularz po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym „Postaw na Słońce” – rejestracja jest możliwa na stroniewww.filmeko.pl.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny507 006 579lub mailowypostawnaslonce@fundacjabos.pl

Czekamy na zgłoszenia!

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.