Piątek, 23 października 2020r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi

Zaproszenie do udziału szkoleniu i warsztatach

30 września, 2020
Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w szkoleniu i warsztatach pt. „Tworzenie pakietów turystycznych – szansą na lokalny rozwój aktywności społecznej i gospodarczej” organizowanych w ramach międzynarodowego projektu współpracy pn. „Marka turystyczna – sieć Ekomuzea”. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska".

Prowadzenie Marek Migdal – Prezes Forum Turystyki Regionów.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 pażdziernika 2020 r.

Gmina Tworóg
Tworóg – gmina wiejska w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie katowickim. Geograficznie gmina leży na wschodnich krańcach Niziny Śląskiej, stanowiąc część Obniżenia Małej Panwi.